היי,

יליד אוקטובר 1981. צלם מאז ילדותי.

מתמחה בצילומי אופנה, בוקים וטסטים וצילומי ביוטי ובכל מה שקשור להפקות אופנה, צילומי דוגמנות.

אודותיי

01

בתחילה, היה אלעד ילד ככל שאר הילדים, אולם עד מהרה, גילו הוריו, כי לילד היה כשרון יוצא דופן למדי – עין טובה לזהות את היופי החבוי גם במקומות בהם שאר האנשים רואים רק את הנפוץ והשגרתי. כשבגר מעט והגיע לגיל 16, במקביל ללימודיו, השיג אלעד הצעיר עבודה בפוטו יחזקאל שבעיר. עסק, אשר יותר מ"סתם" מקום עבודה, היווה עבורו אבן דרך משמעותית ואפשר לו לתעל את הכישרון הגולמי שלו ולנתב אותו לכיוון צילום.

כשהיה אלעד בן 20, עברה משפחתו מירושלים להר אדר, והוא השיג לעצמו עבודה שאפשרה לו להסתובב בשטח הפתוח, ובעיקר לצלם – אנשים, נופים, רחובות, בעלי חיים, כל מה שלכד את עינו. אז, גמלה בליבו ההחלטה להפוך את התחביב למקצוע, ומעט אחר כך, רכש את המצלמה המקצועית הראשונה שלו – מצלמת NIKON D7100. המצלמה העניקה לצילום שלו את הליטוש המקצועי, והתוצאות לא איחרו לבוא – שתי תערוכות צילומי נוף ונוף אורבני בהפרש של שישה חודשים בפוטו פרג' הידוע בתל אביב.

אולם, אלעד לא הסתפק בכישרונו בתחום צילום הנוף והחליט למנף את הכישורים שלו לצילום חי מעט יותר – אנשים. לימודיו בסטודיו גברא הוותיק והידוע חוללו תפנית חדה בקריירה שלו, ובמקום צילומי נוף, כעת מתמקד אלעד בצילום אופנה, כששוב, כישרונו מילדות למצוא את היופי בכל דבר, מוליך אותו ליצור צילומים בעלי ייחודיות ויוצאי דופן ולגלות עוד ועוד תחומי צילום חדשים.

כיום, עוסק אלעד בצילום בסטודיו משלו בבאר יעקב. הוא מתמחה בצילומי בוקים וטסטים, צילום אופנה, ובכל מה שקשור להפקות אופנה, צילומי דוגמנות, דוגמנות ילדים וצילומי ביוטי, ועובד עם חברות מובילות בתחום הדוגמנות וגם סוכנויות דוגמנות כמו HH Models, Say Talent,
Elite Model Israel וסוכנויות נוספות. גם מהמגזר הפרטי והעסקי הוא איננו חוסך את כישרונו, ועוסק בצילומי תדמית עסקיים, בצילום עירום אומנותי, צילום פורטרטים ובצילומי יח"צ. העין הטובה שלו, יכולתו לתפוס ניואנסים דקים בסיטואציה ולהבליט אותם בקומפוזיציה כוללת ובכישוריו לגרום למצולמים על ידו לחוש בנוח בכל עת, הופכים אותו לאחד מהצלמים הצעירים והמבטיחים ביותר בישראל.